טקסט

יום המשפחה

היי
ביום שלישי ה-1 בפברואר נחגוג בישראל את יום המשפחה. קיבוץ העוגן הוא קיבוץ עם ארבע דורות. יש המייסדים.ות, הבנים.ות, הנכדים.ות וכעת מתחיל דור של נינים.ות.
לכבוד היום המיוחד הזה אני אציג תערוכה של משפחות העוגן שתעמוד כל חודש פברואר. בין ובין, בימי ב' וה', אעלה לפייסבוק משפחות בהרכבים שונים, פעם של אז, ופעם של היום.לאחרונה אני מרבה לבקש שתשלחו לי צילומים.
פעם, לפני שהיו מצלמות בטלפונים, הצלמים.ות הקיבוץ היו מסתובבים.ות בכל מני אירועים וסיטואציות ומצלמים.ות. הצילומים היו מגיעים בסופו של דבר גם לארכיון. היום בעידן האינסטנט אני משתדלת "ללקט" צילומים מכל מני מקומות פירסום במדיות. אבל זה לא מספיק. אני ממש זקוקה לעזרתכם.ן. ולמה אני מנג'זת לכם.ן שתשלחו לי. כי צילום/תמונה זו דרך מעולה לשמור ולתעד זיכרון – לא רק במשפחה, אבל גם עבור משפחת העוגן, גם אלו שלא בחיים או עזבו. אני מזכירה שכל משפחה יש אלבום דיגיטלי בארכיון ואני מוסיפה לאלבומים האלו כל הזמן. כמובן אשמח להראות לכם.ן. רק תבקשו. היום אני מעלה צילום של משפחת רונן, משפחה יקרה שבניה כבר לא חיים בקיבוץ. מימין ניתן לזהות את יעקב (בניטו), מלכה, צבי, ארנון ואביהו. אגב מי יודע.ת למה נתנו לבניטו את הכינוי הזה? תכתבו ב-comments. תהנו! כל טוב

Back to top button
דילוג לתוכן